HISTORIE

VIII. ROČNÍK

01.09.2018

VII. ROČNÍK

03.09.2016

VI. ROČNÍK

 

 

 

V. ROČNÍK

 

IV. ROČNÍK

Čtvrtý ročník PIDIFESTU se konal v sobotu 18. června, od 18,30 hod. až do půl třetí. Tento Pidifest byl spojen s oslavami TJ Jistebník, které začínaly již dopoledne.

Na Pidifestu se představilo celkem šest, převážně rockových, kapel z širokého okolí.

Po celou dobu akce bylo zajištěno bohaté občerstvení, včetně jídla a dobrého vína z jižní Moravy. Počasí se nám tento rok "konečně" umoudřilo, takže doufáme, že se tzv. smůla s počasím konečně prolomila a do dalších ročníků nás bude provázet jen a jen sluníčko :) .  

Pro další rok jsme se rozhodli vybrat opět termín na konci června, takže doufejme, že nám počasí opět vyjde, aby jste si mohli naplno užít hudební zážitek.

 

III. ROČNÍK

Třetí ročník PIDIFESTU se konal v sobotu 4. září, od 17,00 hod. až do jedné hodiny. Představilo se na něm celkem pět, převážně rockových, kapel a to nejen z blízkého okolí.

Za pomoci místních, ale i mnoha mimojistebnických sponzorů se na našem pódiu představily ve svých cca 45-ti minutových vystoupeních tyto kapely: MY PRODUCT 2010, RUMGUVNO, HORKOU JI SLÍZEJ, LÁĎA TOMIS & JIŘÍ SCHELINGER REVIVAL BAND a na závěr ostravská METALLICA REVIVAL.

Po celou dobu akce bylo zajištěno bohaté občerstvení, včetně jídla a dobrého vína z jižní Moravy. Počasí se ani třetím rokem neumoudřilo, dokonce by se dalo říci, že nám přálo ze všech ročníků nejméně. K chladnému počasí se přidal nepříjemný déšť, který nám všem (hlavně pořadatelům) lezl pořádně na nervy.

Pro další rok jsme se rozhodli vybrat termín z kraje léta, takže doufejme, že nám počasí opět neznepříjemní, jinak velmi kvalitní, hudební zážitek.

II. ROČNÍK

Druhý ročník PIDIFESTU se konal v sobotu 5. září, od 18,00 hod. až do dvou hodin. Představilo se na něm celkem šest zajímavých převážně rockových, kapel, a to nejen z blízkého okolí.

Za pomoci místních, ale i mnoha mimojistebnických sponzorů (příznivců dobré muziky) a s reklamní podporou ostravského Rádia HEY se na našem malém (tento rok trochu zvětšeném) betonovém pódiu představilo ve svých cca 45-ti minutových vystoupeních kapely: KLIPR, HOO HOO COCTAIL, MORIBUNDUS, UP! GREAT, VILÉM ČOK & BYPASS a na závěr pražští PARADE MARCHE (které jste mohli vidět už v prvním ročníku Pidifestu).

Po celou dobu akce bylo zajištěno bohaté občerstvení, včetně jídla a dobrého vína z jižní Moravy. Počasí nám opět nepřálo a chvílema nám všem byla zima. Avšak kdo se na začátku či v průběhu akce posilnil douškem svařeného vína, určitě si poté na zimu už ani nevzpomněl.

I. ROČNÍK

 

První ročník PIDIFESTU se konal v sobotu 13. září, od 17,00 hod. až do půlnoci. Představilo se na něm celkem pět zajímavých rockových, funky a blues-rockových kapel, a to nejen z blízkého okolí.

Za pomoci místních, ale i mnoha mimojistebnických sponzorů (příznivců dobré muziky) a s reklamní podporou ostravského Rádia HEY se na našem malém betonovém pódiu představilo ve svých cca 45-ti minutových vystoupeních kapely: Single Malt z Mohelnice, dále Rygol, Berenica, Iron Maiden Revival a na závěr pražští Parade Marche. S výjimkou Iron Maiden Revival, kteří předvedli to nejlepší od svých "britských vzorů", všechny ostatní kapely zahráli výhradně svou vlastní tvorbu.

Po celou dobu akce bylo zajištěno bohaté občerstvení, včetně jídla a dobrého vína z jižní Moravy. Počasí nám nepřálo a ikdyž nepršelo, byla vydatná zima. Avšak kdo se na začátku či v průběhu akce posilnil douškem svařeného vína, určitě si poté na zimu už ani nevzpomněl.